Eluasemete ja ärikinnisvara

Eesti

ESTMAKI ARHITEKTUURI MEISTRITEOSED: LINNAELU JA ÄRILISTE STRATEEGIATE ÜMBERMÄÄRATLEMINE KOGU EESTI MAASTIKUL.
Alusta avastusretke meie erakordsete Eestis ehitatud kinnisvaraprojektidega, kus Estmak Capitali visioon kerkib kõrgemale telliste ja mördi piiridest, põimides innovatsiooni ning jätkusuutlikkuse Eesti maastiku rikkasse kangasse. Tutvu hoolikalt planeeritud elu- ja äriruumidega, mis on loodud elamis- ja töökogemuste täiustamiseks, kajastades meie pühendumust edasipüüdlikule ning harmoonilisele tulevikule Eesti kinnisvara valdkonnas.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
Elu- ja ärihoone
image
PROMENAADI MAJAD
Avasta hämmastavat linnaelu Promenaadi Majades, Tallinna tunnustatud elurajoonis. Kaasaegne disain, keskkonnateadlikud omadused ja kogukond õitsevad siin.
Elamurajoon
image
KUUSEHEKI ELURAJOON
Avasta Kuuseheki elurajoon Saue vallas. Tutvu lähemalt väikelinna võluga.
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Kaubanduslik
image
KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD
Ela tasakaalus Kaasiku ja Teeääre kruntidel- kus laohooned ja eluruumid moodustavad elava kogukonna. Astu julgelt tulevikku!
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
Ladu-tootmine
image
GAASI 5
Alusta avastusretke innovatsiooni maailmas Gaasi 5-s, Tallinna transformeeruvas laoprojektis. Koge ümbermõtestatud ladustamiskontseptsiooni - süvene ja avasta laoruumide tulevik!
Projects alt

Läti

LÄTI PERSPEKTIIVID: ESTMAKI AINULAADSED KINNISVARAVISIOONID KUJUNDAMAS ELU- JA ÄRIKESKKONDI
Avastage Estmaki silmapaistvate kinnisvaraprojektide võlu Lätis. Meie visioon Läti maastikest on iga projekti aluseks, luues seeläbi arhitektuurilisi meistriteoseid. Alates kaasaegsetest elamutest kuni tipptasemel äriruumideni muudavad meie arendused ümber linnakeskkonna elustiili ja äri lähenemist. Estmak Capitali pühendumine Lätile väljendub läbi jätkusuutlike, uuenduslike ja kütkestavate kinnisvaraettevõtmiste, mis kujundab Läti linnakeskkonna tulevikku.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Spoordihoone
image
ĶEIZARMEŽS KOMPLEKS
Koge õndsust Ķeizarmežsi kompleksis: see on kaasaegse heaolu ja ajatu lõõgastuse paik. Uuenda enesehooldust spaateraapiate ja terviseprogrammidega.
Ärihoone
image
RIMI TILTA
Rimi Tilta projekt Riias määratleb toiduostlemise mugavuse ja mitmekesiste vajalike esemete abil täiesti uuel viisil. Avasta uuesti lihtsus ja mitmekesisus. Külasta selle projekti lehte ja saa rohkem teavet!
Ärihoone
image
RIMI VALDEMARA
Rimi Valdemara: Tõstes toiduainete ostlemist Riias uuele tasemele. Koge mugavust ja mitmekesisust. Tule külla, et saada värske perspektiiv lähedal asuva poe kohta!
Projects alt