KUUSEHEKI ELURAJOON

Kvaliteetaeg perega

Katuseterassid rahu oaasid
Looduslähedane elustiil
Ühine rõhuasetus heaolule
Kuuseheki Elurajoon, mis asutati 2021. aastal Saue vallas, on märkimisväärne projekt, mis haarab endasse autentse väikelinna õhkkonna. Piirkonna kujunduses on esmatähtsal kohal praktiline elu, igas korteris on rõdu või terrass ning läbimõeldud planeerimine tagab sisustamisel paindlikkuse. Projekt hõlmab ka jätkusuutlikkust innovaatiliste lahenduste, näiteks päikesepaneelide kaudu. See pole lihtsalt eluruum; Kuuseheki kehastab mugavuse, turvalisuse ja keskkonnateadliku elu harmoonilist sulandit.
Äärelinn
Kuuseheki projekt on märkimisväärne näide äärelinnaelu kütkestavusest. Rahulike ümbruskondade keskel kiirgab see projekt ehtsat väikelinna atmosfääri, mis haarab endasse rahuliku elustiili olemuse. Disainitud praktilisust silmas pidades, pakub iga piirkonna korter rõdu või terrassi, tagades elanikele võimaluse sujuvalt integreerida väliluks oma igapäevaellu
Kirjeldus:
Elamupiirkond
Aasta:
2021

Meie teised projektid

Elu- ja ärihoone
image
PROMENAADI MAJAD
Avasta hämmastavat linnaelu Promenaadi Majades, Tallinna tunnustatud elurajoonis. Kaasaegne disain, keskkonnateadlikud omadused ja kogukond õitsevad siin.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI