LACPLESA SKVERS

Ela. Tööta. Õitse
Lačpleša Skversis

Kultuuriline kohtumispaik
Külastajate magnetala
Kaasaegne piirkond
Lačpleša Skvers on unikaalne linnaplaneerimise ettevõtmine, mis sulatab ajaloolise tähenduse kaasaegse disainiga. Projekt koosneb kuuest korterelamust ja neljast büroohoonest, kajastades piirkonna tööstuslikku pärandit. Äripinnad on määratud esimestele korrustele, luues mitmekesise kogukonna atmosfääri. Lačpleša Skvers on rohkem kui lihtsalt arendus; see avastab ajaloo, kaasaegsuse ja ühiskondliku eluviisi ristumiskohti, kutsudes inimesi osalema linna arengu olemusega.
Disain
Lačpleša Skvers pole lihtsalt ehitusprojekt; see on hoolikalt kujundatud ruumide kogum, mis sulandab ajaloolise võlu kaasaegse disainiga. Iga hoone austab piirkonna tööstuslikku pärandit, luues unikaalse arhitektuuriliste lugude mosaiigi. Mis Lačpleša Skversi tõeliselt silmapaistvaks muudab, on pühendumine kogukonna lõimumisele, kus esimesed korrused on pühendatud äriruumidele, andes elu igale nurgale. Siin ei ole disain ainult struktuuridest; see on narratiiv, kaasahaarav kogemus, mis kutsuvab elanikke osa saama elavast, arenevast linnakunstiteosest.
Kirjeldus:
Kaasaegne piirkond

Meie teised projektid

Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Elu- ja ärihoone
image
PROMENAADI MAJAD
Avasta hämmastavat linnaelu Promenaadi Majades, Tallinna tunnustatud elurajoonis. Kaasaegne disain, keskkonnateadlikud omadused ja kogukond õitsevad siin.
Elamurajoon
image
KUUSEHEKI ELURAJOON
Avasta Kuuseheki elurajoon Saue vallas. Tutvu lähemalt väikelinna võluga.
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI