SAGA

Sensatsiooniline Saaga:
Stiilne ostlemine

Trendikas jaekaubanduskeskus
Moeesteetika keskus
Eksklusiivse elustiili keskus
Saga Riias on rohkem kui lihtsalt kaubanduskeskus – see on dünaamiline projekt, mis põimib mitmekesised jaekaubandus-, kulinaaria- ja meelelahutuselemendid kokku. Saga on muutlik ruum, kus inimesed saavad avastada, osa võtta ja kogeda erinevate brändide, maitsete ja kultuuriliste hetkede sulandumist. Saga kutsub avastama, edendades positiivset narratiivi, mis aitab kaasa Riia linnamaastiku dünaamilisele kasvule.
Galerii
SAGA on elav ostukeskus, mis muudab traditsioonilise ostukogemuse mõiste. Seal on toidukohad, mängualad ja mitmekesised jaemüügikohad, tehes sellest rohkemat kui lihtsalt ostukoha - see on kultuuriline keskus, kus tegevused ärkavad ellu ning Riia kohalikud ja turistid saavad veeta kvaliteetaega pere ja sõpradega. SAGA panustab mugavusse ja elegantsi ning soodustab kogukonnatunnet.
Kirjeldus:
Kaubanduskeskus
Aasta:
2020

Meie teised projektid

Ärihoone
image
RIMI TILTA
Rimi Tilta projekt Riias määratleb toiduostlemise mugavuse ja mitmekesiste vajalike esemete abil täiesti uuel viisil. Avasta uuesti lihtsus ja mitmekesisus. Külasta selle projekti lehte ja saa rohkem teavet!
Ärihoone
image
RIMI VALDEMARA
Rimi Valdemara: Tõstes toiduainete ostlemist Riias uuele tasemele. Koge mugavust ja mitmekesisust. Tule külla, et saada värske perspektiiv lähedal asuva poe kohta!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
VAATA KÕIKI PROJEKTE