RIMI VALDEMARA

Astu sisse, maitse rohkem
Rimi Valdemara pood

Mitmekesine toodete kättesaadavus
Suhtlemine kohaliku ühiskonnaga
Traditsiooni ja innovatsiooni ühendamine
Rimi Valdemara projekt Riias kujutab endast värsket vaatenurka tavalisele toidupoe mudelile. Püüdes tagada kättesaadavust ja mitmekesisust, kujundab projekt ümber traditsioonilise ostukogemuse. Pühendunud igapäevaste vajaduste rahuldamisele kutsub Rimi Valdemara kohalikke avastama uut lähenemist toiduainete ostmisele, rõhutades praktilisust ja erinevaid valikuid.
Urban
Rimi Valdemara projekt Riias kehastab kaasaegset tõlgendust linnakaupluse kontseptsioonist. Lahkudes tavalistest mudelitest, püüab see algatus määratleda ümber linnaelu olemust, pakkudes unikaalset ja dünaamilist ostukogemust. See on positsioneeritud kui keskus ligipääsetavuse ja mitmekesisuse jaoks. Juurdunud igapäevavajaduste rahuldamise eetikas rõhutab projekt praktilisust ja mitmekülgseid valikuid.
Kirjeldus:
Toidupood
Aasta:
2017

Meie teised projektid

Ärihoone
image
RIMI TILTA
Rimi Tilta projekt Riias määratleb toiduostlemise mugavuse ja mitmekesiste vajalike esemete abil täiesti uuel viisil. Avasta uuesti lihtsus ja mitmekesisus. Külasta selle projekti lehte ja saa rohkem teavet!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
VAATA KÕIKI PROJEKTE