EXPLORER

Uuri. Uuenda. Avasta

Innovatiivne tööruumi keskus
Ajalooline sadam, elav keskkond
LEED Platinum jätkusuutlikkuse tunnustus
Explorer on tipptasemeline ärihoone Tallinnas. Selle innovaatilises disainis on võimas päikese poolne ventilatsioon, arhitektuurne hiilgus klaasfassaadidega, millele on lisatud LED-paneelid, ning uhkus olla esimene Eesti ärihoone, mis pälvis maineka LEED Platinum sertifikaadi. Asudes ajaloolise sadama piirkonnas, pakub Explorer ainulaadseid merevaateid, mugavat ligipääsu linnakeskustele, kultuurimärkidele ja mitmekülgsetele söögikohtadele, muutes selle eelistatuks valikuks ettevõtetele, kes otsivad inspiratsiooni ja jätkusuutlikkust.
Valgustus
See, mis eristab EXPLORER-i, on rõhk valgustamisel, mille ilminguks on silmapaistev klaasfassaad, mis on kaunistatud LED-paneelidega. Need paneelid tagavad tõhusa päikesekaitse suvepäevadel ja muudavad hoone öösiti valgusmänguks, lisades linnapildile dünaamilise ja elava mõõtme. See innovaatilise disaini, energiatõhusa tehnoloogia ja suurepärase asukoha sulandumine muudab EXPLORER-i kaasaegseks tööruumiks, kus valgustus sümboliseerib esteetilist hiilgust ja keskkonnateadlikku funktsionaalsust
Kirjeldus:
Ärihoone
Aasta:
2016

Meie teised projektid

Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI