CAPITAL CITY

Tõuse edu kõrgustesse
Pealinna stiilis

Tõsta oma ettevõtte keskkond uuele tasemele
Tipptasemel asukoht Riia südames
Vormi ja funktsiooni esteetiline sulandumine
Capital City, mis oli planeeritud Riia südamesse, on märkimisväärne kontorihoone projekt, kehastades kaasaegse arhitektuuri ja funktsionaalse disaini sünergiat. Projekti eesmärk on ümber mõtestada tööruumid, rõhutades tasakaalu innovatsiooni ja praktilisuse vahel. Kohustudes pakkuma soodsat keskkonda, peegeldab Capital City läbimõeldud lähenemist dünaamilise ja koostööle suunatud töökultuuri arendamisele elavas Riia linnas.
Kõrghoone
Capital City ületab tavapärase arusaama kõrghoonest; see on arhitektuurse innovatsiooni ja funktsionaalsuse ainulaadne kehastus. See kõrge torn kaunistab linna siluetti oma muljetavaldava kõrgusega ja määratleb vertikaalse arhitektuuri olemust. Kapitalilinna eristab selle kõrgus ja teadlik integreerimine tipptasemel disainielementidega, mis sulanduvad linnamaastikuga. Kõrghoone struktuurist saab unikaalsuse märk, sulandudes sujuvalt elegantselt kaasaegse stiiliga ja otstarbekalt planeeritud kujundusega, et optimeerida tööruumi. Capital City pole mitte ainult hoone, vaid tunnistus lõpututest võimalustest!
Kirjeldus:
Kontorihoone

Meie teised projektid

Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
VAATA KÕIKI PROJEKTE