LASNAMÄE TERVISEMAJA

Tõsta elukvaliteeti
Lasnamäe Tervisekeskuses

Holistiline tervisekeskus
Kogukonna keskne asukoht
Mugav ostukeskus
Lasnamäe Tervisemaja esindab mitmekülgset algatust, kus ühendatakse meditsiiniteenused, kaubandusvõimalused ja spordirajatised. Pakkudes laia spektrit tervishoiuteenuseid, sealhulgas erialasid nagu uroloogia ja günekoloogia, on projekti eesmärk luua tsentraliseeritud ruum heaoluks. Lisaks tervishoiule hõlmab see mitmesuguseid jaemüügivõimalusi alates COOPi toidupoest kuni Fitpointi aksessuaarideni. Lasnamäe Tervisemaja on terviklik keskus, mis rahuldab mitmekesiseid kogukonna tervise ja elustiili aspekte.
Kompleks
Lasnamäe Tervisekeskus on dünaamiline kompleks, mis ühendab mugavuse tipptasemel teenustega. Erinevate meditsiiniteenuste osas spetsialiseerumisega ühe katuse all pakub meie kompleks mitmekülgset lähenemist. See tagab sujuva ja tõhusa juurdepääsu mitmesugustele meditsiinilistele lahendustele. See integreeritus on kavandatud teie kogemuse lihtsustamiseks ja rikastamiseks elustiili- ja terviseteenustega.
Kirjeldus:
Tervisemaja
Aasta:
2016

Meie teised projektid

Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI