WITTENHOF

Uue ajastu elamu- ja ärikvartal kesklinna vahetus läheduses

Progressiivne linnaelu, esmaklassiline asukoht
Strateegiline Ärikeskus
Innovatiivne linna planeerimine
Wittenhof, Estmak Capitali edasipüüdlik projekt, määratleb ümber linnaelu ja tööruumid. Asudes strateegiliselt linna keskusele lähedal, pakub see mugavat juurdepääsu transpordile ja kaunist vaadet merele ning Tallinna vanalinnale. Ärihoone, mida iseloomustab innovaatiline kokkupandav fassaad, sulandub sujuvalt tööstusliku esteetika ja funktsionaalsusega. Energiasäästlik disain, privaatsed eluruumid ja ühised alad, sealhulgas katuseterrass rohealadega, aitavad kaasa harmoonilisele linnakeskkonnale.
Arhitektuur
Wittenhof paistab silma erakordselt kauni ärihoonega, mis sulandab kaasaegse paindlikkuse ajatu tööstusliku esteetikaga. Kokkupandav fassaad loob võluvaid peegeldusi, tagades energiatõhususe ja märkimisväärse kasutajakogemuse. Vahelduvate seinte ja klaasiga rõhutab hoone mugavust, energiatõhusust ja imelisi vaateid. Ühiskasutatavad alad kiirgavad praktilisust ja elegantsi, hõlmates jagatud terrassi ja restorani sisehoovi vaadet.
Kirjeldus:
Elamu- ja ärikinnisvara
Aasta:
2026

Meie teised projektid

Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Ladu-tootmine
image
GAASI 5
Alusta avastusretke innovatsiooni maailmas Gaasi 5-s, Tallinna transformeeruvas laoprojektis. Koge ümbermõtestatud ladustamiskontseptsiooni - süvene ja avasta laoruumide tulevik!
Kaubanduslik
image
KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD
Ela tasakaalus Kaasiku ja Teeääre kruntidel- kus laohooned ja eluruumid moodustavad elava kogukonna. Astu julgelt tulevikku!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI