MOOW

Fitness ja ilu ühinevad MooW keskuses

Tipptasemel fitnessiteenused
Keskkonnasõbralikud ruumid
Rahulik ja taastav õhkkond
MooW on ainulaadne projekt mis ühendab tipptasemel tervise- ja iluettevõtteid, luues tervikliku keskuse heaolu jaoks. Meie fookus on hea väljanägemise ja suurepärase enesetunde omavahelisel seosel. Pakkudes tasuta parkimist, elektriauto laadimisjaama, strateegilist asukohta ja esiletõstetud LED-ekraani reklaamiks, soovib MooW määratleda tervise ja iluteenuste maastikku, toetades kogukonnapõhist lähenemist heaolule.
Heaolu
MOOW kerkib esile kui eripärane sulandumine esmaklassiliste tervise- ja iluettevõtete hulgas, rajades tervikliku heaolu keskuse. Teades, et hea tervis on inimelu õnne alus, on Estmak Capital pühendunud MOOW keskuse rajamisele, kus Mustamäe elanikud saavad parandada nii vaimset kui ka füüsilist tervist. Estmak Capitali investeering sellesse projekti kujutab endast pikaajalist panust kogukonna tervisesse ja õnne, rõhutades nende pühendumust luua alus Tallinna elanike täisväärtuslikule ja rõõmsale elule.
Kirjeldus:
Tervise- ja ilukeskus
Aasta:
2024

Meie teised projektid

Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
Spoordihoone
image
ĶEIZARMEŽS KOMPLEKS
Koge õndsust Ķeizarmežsi kompleksis: see on kaasaegse heaolu ja ajatu lõõgastuse paik. Uuenda enesehooldust spaateraapiate ja terviseprogrammidega.
Elu- ja ärihoone
image
PROMENAADI MAJAD
Avasta hämmastavat linnaelu Promenaadi Majades, Tallinna tunnustatud elurajoonis. Kaasaegne disain, keskkonnateadlikud omadused ja kogukond õitsevad siin.
Elamurajoon
image
KUUSEHEKI ELURAJOON
Avasta Kuuseheki elurajoon Saue vallas. Tutvu lähemalt väikelinna võluga.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI