ĶEIZARMEŽS KOMPLEKS

Ķeizarmežs:
Avasta enda parim pool nii , seest kui väljast

Fitness tipptasemel treeningutega
Keskne puhkepaik looduse embuses
Esteetiline harmoonia igas nüansis
Juurdunud kaasaegses heaolutundes ja ajatu lõõgastumise praktikas, kehastab see projekt hoolikalt läbimõeldud innovatsiooni ja rahuliku ühendamise sünergiat. Püüdes ümber määratleda enese eest hoolitsemist, loob see ruumi, kus inimesed saavad kogeda holistilist heaolu lähenemist läbi mitmekülgsete treeninguprogrammide, kõik seda ainulaadses keskkonnas Ķeizarmežs Kompleksis Riias.
Heaolu
Keizarmezsi kompleks viib isikliku heaolu põhikontseptsiooni täiesti uuele tasemele. See kaasahaarav Estmaki projekt soodustab immersiivset, holistilist keskkonda, pakkudes tipptasemel terviseprogramme. Keizarmezsi kompleksi ainulaadses keskkonnas saab heaolu otsing olema tasakaal innovatsiooni ja harmoonia vahel. See on hoolikalt kavandatud toetamaks külastajate kehasid, meeli ja hingi, kus heaolu ulatub kaugemale lihtsatest valikutest ja muutub elustiiliks.
Kirjeldus:
Tervise- ja ilukeskus

Meie teised projektid

Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Elamurajoon
image
MEZAPARKA TERRASSES
Koge linnaluksust Mežaparka Terassides, elurajoonis, mis ühendab kaasaegse disaini loodusega. Uuri rohkem selle imelise koha kohta!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Ärihoone
image
RIMI TILTA
Rimi Tilta projekt Riias määratleb toiduostlemise mugavuse ja mitmekesiste vajalike esemete abil täiesti uuel viisil. Avasta uuesti lihtsus ja mitmekesisus. Külasta selle projekti lehte ja saa rohkem teavet!
Ärihoone
image
RIMI VALDEMARA
Rimi Valdemara: Tõstes toiduainete ostlemist Riias uuele tasemele. Koge mugavust ja mitmekesisust. Tule külla, et saada värske perspektiiv lähedal asuva poe kohta!
VAATA KÕIKI PROJEKTE