RIMI TILTA

Sinu tee hea toidu juurde!

Mugavad toidukaubanduse lahendused
Kogukonnaühenduste edendamine
Kaasaegne toidupoekujundus
Rimi Tilta projekt Riias muudab traditsioonilise toidupoekontseptsiooni. See algatus seab esikohale mugavuse, pakkudes samal ajal mitmekesist valikut igapäevastest vajalikest esemetest. Projekti keskmes on ligipääsetavus ja valikuvõimalused, eesmärgiga pakkuda eristuvat ostukogemust, mis julgustab inimesi taasavastama oma igapäevaste toiduvajaduste lihtsust ja mitmekesisust.
Urban
Linnakeskuse südames tõuseb Rimi Tilta esile rohkem kui lihtsalt poe, see muutub dünaamiliseks ruumiks, peegeldades linnaelu rikkalikku mitmekesisust. Mugavuse esikohale seadmise ja mitmekesise igapäevaste vajalike esemete valiku koostamisega haarab Rimi Tilta linnaelu rütmi, tunnustades linnakodanike kiiret tempot. See projekt ei ole lihtsalt toiduainete hankimisest; see on kutse omaks võtta linnaelustiili kogu selle mitmekülgses hiilguses.
Kirjeldus:
Toidupood
Aasta:
2017

Meie teised projektid

Ärihoone
image
RIMI VALDEMARA
Rimi Valdemara: Tõstes toiduainete ostlemist Riias uuele tasemele. Koge mugavust ja mitmekesisust. Tule külla, et saada värske perspektiiv lähedal asuva poe kohta!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
VAATA KÕIKI PROJEKTE