VERSUM

Versum – sinu äriuniversum

Keskne opereerimiskeskus
Keskkonnasõbralik asukoha planeerimine
Keskkonnasäästlik lähenemine
Versum muudab äriorganisatsiooni, koonustades olulised operatsioonid ühe katuse alla, vähendades transpordi- ja tööjõukulusid. See projekt optimeerib suhtlust, suurendab tootlikkust ning soodustab ühtset ettevõttekultuuri. Kontorite, ladude ja näidistaruumide konsolideerimine tagab operatsioonidele tervikliku ülevaate, hõlbustades kohanemisvõimet. Ehitatud ökosõbraliku suunitlusega Versum väärtustab kvaliteetseid materjale, näidates pühendumust jätkusuutlikkusele.
Funktsioon
Versum on koht, kus innovatsioon kohtub funktsionaalsusega. Projekti funktsionaalsuse osas koonustame hõlpsalt olulised operatsioonid, vähendades transpordi- ja tööjõukulusid. Suhtluse ja tootlikkuse optimeerimisega kultiveerib Versum ühtset ettevõttekultuuri. Konsolideeritud kontorite, ladude ja näidistaruumidega saavutate tervikliku ülevaate kohanemisvõimest. Estmak võimaldab ettevõtjatel viia oma äri uuele tasemele ja kogeda sujuvat, efektiivset ning keskkonnasõbralikku tööruumi tulevikku.
Kirjeldus:
Laokontorid
Aasta:
2024

Meie teised projektid

Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ladu-tootmine
image
GAASI 5
Alusta avastusretke innovatsiooni maailmas Gaasi 5-s, Tallinna transformeeruvas laoprojektis. Koge ümbermõtestatud ladustamiskontseptsiooni - süvene ja avasta laoruumide tulevik!
Kaubanduslik
image
KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD
Ela tasakaalus Kaasiku ja Teeääre kruntidel- kus laohooned ja eluruumid moodustavad elava kogukonna. Astu julgelt tulevikku!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
VAATA KÕIKI PROJEKTE
VAATA SAITI