Arendame kõrgekvaliteedilisi kinnisvaraprojekte Baltimaades

Projektid

ENDLA 73, TALLINN – www.wittenhof.ee                                                                                                     

Kaasiku ja Teeääre     

gallery              

 

Kaasiku ja Teeääre kinnistud, Rae vald

Novotel Living

galerii

POORDI 5, TALLINN 

Kuuseheki elurajoon

galerii

KUUSEHEKI TN, SAUE – www.kuuseheki.ee

Promenaadi majad

galerii

POORDI 3, TALLINN – www.promenaadimajad.ee

Explorer

galerii

KAI 1, TALLINN – www.explorer.ee

Spordiklubi Impuls

galerii

EHITAJATE TEE 114B, TALLINN – www.impuls.ee

Lasnamäe tervisemaja

galerii

LINNAMÄE TEE 3, TALLINN – www.lasnamaetervis.ee

Gaasi 5

galerii

GAASI 5, TALLINN

Mezaparka Terrasses

galerii

MEZAPARKA TERRASSES

Rimi Valdemara (müüdud)

galerii

KR. VALDEMARA IELA 112, RIGA – www.rimi.lv

Ķeizarmežs Kompleks

galerii

EZERMALAS IELA 30, RIGA

Saga (MÜÜDUD)

BIKERU IELA 4, DREILINOS – www.saga.lv

Rimi Tilta (müüdud)

galerii

TILTA STREET 32, RIGA – www.rimi.lv

Capital City

galerii

KRASTA STREET 99, RIGA

Kontakt

Üldkontakt

Viru väljak 2, Metro Plaza, 10111 Tallinn

info@estmakcapital.ee

+372 678 0005

Ilona Semenjuk

Büroojuht

ilona@estmakcapital.ee

+372 6780005

Marianna Elksnin-Vald

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

marianna@estmakcapital.ee

+372 55597351

Mihkel Kaarjärv

Müügijuht

mihkel@estmakcapital.ee

+372 5529138

Edvard Tsituk

Objektijuht

edvard@estmakcapital.ee

+372 58866388

Dmitri Terletski

Ehitusjuht

dmitri@estmakcapital.ee

+372 5049915

Alice Tšaikovskaja

Raamatupidaja

alice@estmakcapital.ee

+372 53656536

 

Oksana Kaber

Explorer ärihoone administraator

oksana@estmakcapital.ee

+372 53305044

Natalja Mihhailova

Lasnamäe Tervisemaja administraator

natalja@estmakcapital.ee

+372 57888807

 

Diana Brodskaja

Finantsjuht

diana@estmakcapital.ee

+372 53980255

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjana@estmakcapital.ee

+372 6780005

Timofey Sukonkin

CEO

timofey@estmakcapital.ee

+372 6780005

Leonids Šimaņecs

Projektijuht

leonids@estmakcapital.eu

+371 29 458 687

Arenduste investeerimisfirma Estmak Capital asutati 2008 aastal. Kohe algusest peale seadis firma oma prioriteetideks innovatiivsed, kõrgtehnoloogilised, kuid samas maksimaalselt loodussõbralikud projektid. „Roheline“, või teisisõnu ökoehitus, ei ole pelgalt viimaste aastate trend, vaid see on firma seisukoht keskkonda puudutavates küsimustes. „Rohelise“ mõttelaadi järgimine ehituses tähendab säästlikust energia ja materiaalsete ressurside tarbimisel kogu ehituskäigu vältel.

Meie edumärgid – arendusprojektid Tallinna kesklinnas: Explorer, Promenaadi majad ning Kuuseheki elamurajoon Sauel. Nimetatud objektide ehitamisel oli kasutatud Eestis täiesti uudseid ehitusstandarte:

  • Ärihoone Explorer sai ametlikult Eesti kõige keskkonnasõbralikumaks. Ärihoonele väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design, USGBC, USA), mis teeb sellest ametlikult Eesti kõige rohelisema omasuguste seas.
  • Esimese kortermajana Eestis ammutatakse energiat maja vaivundamendist ehk 20 meetri sügavusel asuvatest energiavaiadest. Prognoositav kokkuhoid küttekuludelt on 25–30%. Ära kasutatakse ka jahutussüsteemist vabanev soojus, mis tavaliselt õhku paisatakse.
  • Kuuseheki elurajoon on ehitatud vastavalt kehtivatele A-energiklassi nõuetele. Kulude veelgi suuremaks kokkuhoiuks katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Hoovi elektriautode laadimiskohad.

ESTMAK CAPITAL OÜ – VIRU VÄLJAK 2, METRO PLAZA, 10111 TALLINN, EESTI

INFO@ESTMAKCAPITAL.EE

+372 678 0005