Arendame kõrgekvaliteedilisi kinnisvaraprojekte Baltimaades

Arenduste investeerimisfirma Estmak Capital asutati 2008 aastal. Kohe algusest peale seadis firma oma prioriteetideks innovatiivsed, kõrgtehnoloogilised, kuid samas maksimaalselt loodussõbralikud projektid. „Roheline“, või teisisõnu ökoehitus, ei ole pelgalt viimaste aastate trend, vaid see on firma seisukoht keskkonda puudutavates küsimustes. „Rohelise“ mõttelaadi järgimine ehituses tähendab säästlikust energia ja materiaalsete ressurside tarbimisel kogu ehituskäigu vältel.

Meie edumärgid – arendusprojektid Tallinna kesklinnas: Explorer, Promenaadi majad ning Kuuseheki elamurajoon Sauel. Nimetatud objektide ehitamisel oli kasutatud Eestis täiesti uudseid ehitusstandarte:

  • Ärihoone Explorer sai ametlikult Eesti kõige keskkonnasõbralikumaks. Ärihoonele väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design, USGBC, USA), mis teeb sellest ametlikult Eesti kõige rohelisema omasuguste seas.
  • Esimese kortermajana Eestis ammutatakse energiat maja vaivundamendist ehk 20 meetri sügavusel asuvatest energiavaiadest. Prognoositav kokkuhoid küttekuludelt on 25–30%. Ära kasutatakse ka jahutussüsteemist vabanev soojus, mis tavaliselt õhku paisatakse.
  • Kuuseheki elurajoon on ehitatud vastavalt kehtivatele A-energiklassi nõuetele. Kulude veelgi suuremaks kokkuhoiuks katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Hoovi elektriautode laadimiskohad.

Projektid

Novotel Living

galerii

POORDI 5, TALLINN 

Kuuseheki elurajoon

galerii

KUUSEHEKI TN, SAUE – www.kuuseheki.ee

Explorer

galerii

KAI 1, TALLINN – www.explorer.ee

Promenaadi majad

galerii

POORDI 3, TALLINN – www.promenaadimajad.ee

Lasnamäe tervisemaja

galerii

LINNAMÄE TEE 3, TALLINN – www.lasnamaetervis.ee

Capital City

galerii

KRASTA STREET 99, RIGA – www.thecapitalcity.eu

Spordiklubi Impuls

galerii

EHITAJATE TEE 114B, TALLINN – www.impuls.ee

Gaasi 5

galerii

GAASI 5, TALLINN –

Rimi Tilta (müüdud)

galerii

TILTA STREET 32, RIGA – www.rimi.lv

Rimi Valdemara (müüdud)

galerii

KR. VALDEMARA IELA 112, RIGA – www.rimi.lv

Ķeizarmežs Kompleks

galerii

EZARMALAS IELA 30, RIGA – www.keizarmezs.lv

Mezaparka Terrasses

galerii

MEZAPARKA TERRASSES –

Saga (MÜÜDUD)

BIKERU IELA 4, DREILINOS – www.saga.lv

Kontakt

Mihkel Kaarjärv

Müügijuht

mihkel@estmakcapital.ee

+3725529138

Edvard Tsituk

Objektijuht

edvard@estmakcapital.ee

Dmitri Terletski

Ehitusjuht

dmitri@estmakcapital.ee

 

Jelena Jaroš

Raamatupidaja

jelena@estmakcapital.ee

 

Oksana Kraft

Explorer büroohoone administraator

oksana@estmakcapital.ee

+37253305044

Natalja Mihhailova

Lasnamäe Tervisemaja administraator

natalja@estmakcapital.ee

+37257888807

 

Diana Brodskaja

Finantsjuht

diana@estmakcapital.ee

Ilona Semenjuk

Büroojuht

ilona@estmakcapital.ee

+3726780005

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjana@estmakcapital.ee

+3726780005

Timofey Sukonkin

CEO

timofey@estmakcapital.ee

+3726780005

ESTMAK CAPITAL OÜ – VIRU VÄLJAK 2, METRO PLAZA, TALLINN – INFO@ESTMAKCAPITAL.EE