Arendame kõrgekvaliteedilise kinnisvara projekte Baltimaades

Arenduste investeerimisfirma Estmak Capital asutati 2008 aastal. Kohe algusest peale seadis firma oma prioriteetideks innovatiivsed, kõrgtehnoloogilised, kuid samas maksimaalselt loodussõbralikud projektid. „Roheline“, või teisisõnu ökoehitus, ei ole pelgalt viimaste aastate trend, vaid see on firma seisukoht keskkonda puudutavates küsimustes. „Rohelise“ mõttelaadi järgimine ehituses tähendab säästlikust energia ja materiaalsete ressurside tarbimisel kogu ehituskäigu vältel.

Meie edumärgid – arendusprojektid Tallinna kesklinnas: Explorer, Promenaadi majad ning Kuuseheki elamurajoon Sauel. Nimetatud objektide ehitamisel oli kasutatud Eestis täiesti uudseid ehitusstandarte:

  • Ärihoone Explorer sai ametlikult Eesti kõige keskkonnasõbralikumaks. Ärihoonele väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design, USGBC, USA), mis teeb sellest ametlikult Eesti kõige rohelisema omasuguste seas.
  • Esimese kortermajana Eestis ammutatakse energiat maja vaivundamendist ehk 20 meetri sügavusel asuvatest energiavaiadest. Prognoositav kokkuhoid küttekuludelt on 25–30%. Ära kasutatakse ka jahutussüsteemist vabanev soojus, mis tavaliselt õhku paisatakse.
  • Kuuseheki elurajoon on ehitatud vastavalt kehtivatele A-energiklassi nõuetele. Kulude veelgi suuremaks kokkuhoiuks katusele on paigaldatud päikesepaneelid. Hoovi elektriautode laadimiskohad.

Projektid

Explorer

galerii

KAI 1, TALLINN – www.explorer.ee

Promenaadi majad

galerii

POORDI 3, TALLINN – www.promenaadimajad.ee

Lasnamäe tervisemaja

galerii

LINNAMÄE TEE 3, TALLINN – www.lasnamaetervis.ee

Kuuseheki elurajoon

galerii

KUUSEHEKI TN, SAUE – www.kuuseheki.ee

Spordiklubi Impuls

galerii

EHITAJATE TEE 114B, TALLINN – www.impuls.ee

Gaasi 5

galerii

GAASI 5, TALLINN –

Rimi Tilta

galerii

TILTA STREET 32, RIGA – www.rimi.lv

Rimi Valdemara

galerii

KR. VALDEMARA IELA 112, RIGA – www.rimi.lv

Ķeizarmežs Kompleks

galerii

EZARMALAS IELA 30, RIGA – www.keizarmezs.lv

Mezaparka Terrasses

galerii

MEZAPARKA TERRASSES –

Capital City

galerii

KRASTA STREET 99, RIGA – www.thecapitalcity.eu

Kontakt

Kai Mürisep

Projektijuht

kai@estmakcapital.ee

+37258866812

Olle Kask

Objektijuht

olle@estmakcapital.ee

+37258866388

Jelena Jaroš

Finantsjuht

jelena@estmakcapital.ee

+3725505287

Larissa Širokova

Raamatupidaja

larissa@estmakcapital.ee

+3726780005

Oksana Kraft

Administraator

oksana@estmakcapital.ee

+37253305044

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjana@estmakcapital.ee

+3726780005

Timofey Sukonkin

CEO

timofey@estmakcapital.ee

+3726780005

ESTMAK CAPITAL OÜ – KAI 1, TALLINN – INFO@ESTMAKCAPITAL.EE