KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD

Ületades lihtsaid lao- ja eluruume
avastades rohkemat
Kaasiku ja Teeääre

Ettevõtluskasvu soodustamine
Rae valla elava kogukonna süda
Ökoteadliku linnaosa planeerimine
Rae vallakeskmes asub mahukas projekt "Kaasiku ja Teeääre krundid", mille eesmärk on loovalt ühendada laohooneid ja elualasid. Projekt keskendub kogukonna arengule ja püüab edendada kaubanduse ja eluruumide harmoonilist kooselu. See on läbimõeldud algatus, mis kujundab tulevikku, kus funktsionaalsus ja areng kohtuvad, andes positiivse panuse kohalikule maastikule.
Arendus
Strateegilise laohoonete ja elualade terviklahendusega toimib projekt kogukonna kasvu katalüsaatorina, eesmärgiga kultiveerida sümbiootilist suhet äriliste tegevuste ja elamupiirkondade vahel. Juurdunud mõistliku linnaplaneerimise ideaalides, püüab algatus kujundada tulevikku, kus funktsionaalsus põimub sujuvalt progressiga, olles seeläbi oluliseks ja positiivseks jõuks kohalikul maastikul. See ettevõtmine on tunnistus pühendumusest terviklikule arengule, seades end eeskujuks harmoonilise kooselu edendamisel arenevas linnaosas.
Kirjeldus:
Laohoone ja elurajoon

Meie teised projektid

Ladu-tootmine
image
GAASI 5
Alusta avastusretke innovatsiooni maailmas Gaasi 5-s, Tallinna transformeeruvas laoprojektis. Koge ümbermõtestatud ladustamiskontseptsiooni - süvene ja avasta laoruumide tulevik!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
VAATA KÕIKI PROJEKTE