GAASI 5

Gaasi 5: Seal kus logistika õitseb

Strateegiline sõlmpunkt kaubandusele
Jätkusuutlik energiateadlik disain
Tõhus linnasisene ühenduvus
Gaasi 5, mis valmis 2019. aastal, on rohkemat kui lihtsalt laohoone. Lisaks ehitusaastale ja asukohale kehastab see ainulaadset projekti, mis seob traditsiooniliste laonormidega. Ruum on kavandatud kajastama innovatsiooni ja praktilisust, muutes selliste struktuuride otstarvet. Gaasi 5 on tõestus arenevatest arhitektuurivaadetest ja hoolikast väärtuslike ruumide uuestimõtestamisest.
Ehitus
See projekt esindab eripalgelist ettevõtmist ehituses, lükates traditsiooniliste laonormide piire. Palju enam kui pelgalt ladustamispaik, Gaasi 5 ilmutab innovatsiooni ja praktilisuse sünergiat, ümbermõtestades selliste arhitektuuriliste struktuuride olemust ja eesmärki. Selle kujundus peegeldab läbimõeldud väärtustamist ruumi suhtes, demonstreerides arhitektuurivaate evolutsiooni, mis seab kahtluse alla varasemad arusaamad ning seab uue standardi tööstuslike ruumide kontseptualiseerimisel.
Kirjeldus:
Laohoone
Aasta:
2019

Meie teised projektid

Kaubanduslik
image
KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD
Ela tasakaalus Kaasiku ja Teeääre kruntidel- kus laohooned ja eluruumid moodustavad elava kogukonna. Astu julgelt tulevikku!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Tervisemaja ja ärihoone
image
LASNAMÄE TERVISEMAJA
Tutvu põhjalikumalt Lasnamäe Tervisekeskusega, kus tervishoid, jaemüük ja treeningud sulanduvad sujuvalt. Uuri lähemalt Lasnamäe Tervisemaja ja selle mitmekülgsete võimaluste kohta.
VAATA KÕIKI PROJEKTE