MEZAPARKA TERRASSES

Mežaparka Terassid:
Kus unistused leiavad kodu

Sotsiaalse harmoonia keskus
Kaasaegne elegants täiuslikult väljendatuna
Rohelise elustiili taevas
Mežaparka Terassid, elurajoon, on tõestus arhitektuurilisest leidlikkusest. Asudes Mežaparka südames, integreerib projekt suurepäraselt kaasaegse disaini loodusega, luues unikaalse elukeskkonna, mis peegeldab pühendumust jätkusuutlikkusele ja innovatsioonile. See on oluline täiendus linnamaastikule, pakkudes elanikele erilist kogemust tänapäevases elamises.
Esteetiline
Mežaparka Terasidel on iga detail hoolikalt kavandatud, et kehastada ilu ja kaasaegset elu parimat väljendust. Siin sulandub arhitektuurne suurejoonelisus vaevata Mežaparki lopsaka ümbrusega, luues atmosfääri, mis tõuseb kaugemale tavalisest. Mežaparka Teraside Esteetiline rajoon on meie pühendumise tõestus kaasaegse disaini ja looduse rahuliku kooskõla saavutamisele. Alates hoolikalt kujundatud maastikust kuni läbimõeldud eluruumideni on iga element kaasaegse elu lõuendil ühe pintslitõmbena.
Kirjeldus:
Elurajoon
Aasta:
2023

Meie teised projektid

Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Elu- ja ärihoone
image
PROMENAADI MAJAD
Avasta hämmastavat linnaelu Promenaadi Majades, Tallinna tunnustatud elurajoonis. Kaasaegne disain, keskkonnateadlikud omadused ja kogukond õitsevad siin.
Elamurajoon
image
KUUSEHEKI ELURAJOON
Avasta Kuuseheki elurajoon Saue vallas. Tutvu lähemalt väikelinna võluga.
Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
NOVOTEL LIVING
Astu sisse külalislahkuse tulevikku Novotel Livingus, Tallinn 2025. Ületame teie ootused! Püsige lainel broneeringute vormistamiseks!
Ärihoone
image
SAGA
Tutvu jaemüügi, köögi ja meelelahutuse dünaamilise sulandumisega SAGA-s, Riia ostukeskuses. Avasta mitmekesisust - külasta SAGA kodulehte!
VAATA KÕIKI PROJEKTE