NOVOTEL LIVING

Sinu teine kodu – Novotel Living

Elav kultuurikese
Ostleja rõõmu paik
Keskkonnateadlik paigutus
Novotel Living esindab unikaalset ettevõtmist, kus ühendatakse hotellimajutus äriruumidega. See projekt peegeldab edasipüüdlikku lähenemist linnaplaneerimisele, eesmärgiga luua linna südames külalislahkuse ja ärikeskkondade harmooniline kooslus.
Keskkonnasõbralik kavandamine
Kui põhivajadusena kavandatud, rõhutab Novotel Hotels and Resorts'i ökokavandamise aspekt projekti pühendumust keskkonnamõju minimeerimisele, samal ajal efektiivsuse maksimeerimisele. Keskkonnasõbralike disainipõhimõtete ja tipptehnoloogiate integreerimisega püüab Novotel Living luua sümbiootilist suhet kaasaegse linnaelu, külalislahkuse ja äriruumide vahel. Alates energiasäästlikest ehitusmaterjalidest kuni roheliste katuseni sulandub see sujuvalt projekti üldise eesmärgiga soodustada jätkusuutlikku ja ökoloogiliselt vastutustundlikku linnakeskkonda.
Kirjeldus:
Hotell ja äriruumid
Aasta:
2025

Meie teised projektid

Elu- ja ärihoone
image
WITTENHOF
Avastage Wittenhof: merevaatega elamu- ja ärikompleks. Uuenduslik disain, privaatsed terrassid – teie uus elustiil kutsub – avastage kohe!
Ärihoone
image
VERSUM
Versum muudab ärisünergia revolutsiooniliseks, konsolideerides kontorid, laod ja näidistaruumid optimaalse efektiivsuse tagamiseks. Viige oma organisatsioon uuele tasemele - ühinege nüüd koos Versumiga!
Elu- ja ärikondlik
image
LACPLESA SKVERS
Lačpleša Skvers: Ajaloo ja kaasaegse elu ühendamine ainulaadses linnaparadiisis. Tutvuge selle projektiga lähemalt!
Ärihoone
image
EXPLORER
Kohtu innovatsiooniga EXPLORER-is, Tallinna esmaklassilises kontoripinnas — auhinnatud disain, jätkusuutlikkus ning inspireerivad merevaated.
Ärihoone
image
CAPITAL CITY
Tutvuge lähemalt Capital City-ga, tipptasemel kontoriprojektiga, mis määratleb tööruumid uuesti. Liituge meiega tuleviku kujundamisel.
Ladu-tootmine
image
GAASI 5
Alusta avastusretke innovatsiooni maailmas Gaasi 5-s, Tallinna transformeeruvas laoprojektis. Koge ümbermõtestatud ladustamiskontseptsiooni - süvene ja avasta laoruumide tulevik!
Kaubanduslik
image
KAASIKU JA TEEÄÄRE KINNISTUD
Ela tasakaalus Kaasiku ja Teeääre kruntidel- kus laohooned ja eluruumid moodustavad elava kogukonna. Astu julgelt tulevikku!
Spordi- ja kaubandushoone
image
MOOW
Nautige tipptaset MooW keskuses - esmaklassiline sihtkoht ilu ja heaolu jaoks. Sukelduge detailidesse, mis muudavad MooW tervise- ja iluteenustes silmapaistvaks.
VAATA KÕIKI PROJEKTE