Eestisse tuleb Baltimaade esimene Novotel Living hotell

25. september 2023
news

Maailma juhtiv hotellikett Accor avab esimese hotelli Baltimaades

Maailma juhtiv hotellikett Accor plaanib Tallinnas avada Baltimaade esimese Novotel Living kaubamärki kandva hotelli ja tugevdada seega oma positsiooni Põhja-Euroopa majutusturul. Tänaseks on Accor sõlminud investeerimisfirmaga Estmak Capital koostöölepingu, mille kohaselt avab uus hotell oma uksed Tallinnas 2024. aasta lõpus.

 

Baltimaade esimene korter-hotelli kontseptsiooniga Novotel Living ehitatakse Tallinna kesklinna, sadama ja vanalinna vahelisele alale aadressil Poordi 5. Uudse lahendusega hotellis saab olema 124 tuba ning lisaks ühistööala, jõusaal ja restoran.

 

„Kuna reisijate soovid on aja jooksul muutunud, pakub Novotel Living turistidele paindlikku pikaajalist peatumisvõimalust. Järjest enam soovitakse viibida majutuskohas pikemalt, kuid samas soovitakse, et sellega kaasneks hotellimugavused, külalislahkus, suhtlusvõimalused ja kohaliku elu tunnetus. Lahendus korter-hotelli näol on kogu maailmas kiirelt levima hakanud ja saanud teiste majutusvõimaluste kõrval populaarseks. Uudset kontseptsiooni kasutame praegu näiteks Belgias ja Rumeenias ning tänu partnerlusele Estmak Capitaliga siseneme peagi Eesti turule. Pakume turistidele midagi, mida nad on oodanud, ja ma usun, et see võetakse kenasti vastu,“ ütles Accor grupi Ida-Euroopa arendusjuht Katarzyna Sławińska.

 

Novotel Living on Accor hotelliketi kaubamärk, mis pakub paindlikku lahendust pikemaajaliseks peatumiseks Club House mudeli näol: see on stuudiokorterite või kuni kahe magamistoaga korterite kompleks, kus on olemas hotellile iseäralikud mugavused ja sotsiaalset lävimist võimaldavad ühisalad. Uudse lahendusega hotelli funktsionaalne disain on Accor kaubamärgi filosoofias võtmetähtsusega, et muuta hotellis viibimine võimalikult tähendusrikkaks.